Straipsniai

Kaip paversti savo idėjas realybe: 72 valandų taisyklė

10 gegužės, 2016 | Autorius: J C

 

Sugalvoti idėją ir ją įgyvendinti – du skirtingi dalykai. Ir, nepaisant to, kad kiekvienas iš mūsų laikas nuo laiko randa įkvėpimo, kaip pagerinti savo gyvenimą, iš tikrųjų jį pakeisti sugeba tik vienetai. Kaip jūs manote, kodėl? Sėkmė? Atkaklumas? Talentas? Ne!

Vokietijos verslo konsultantas Bodi Schaeferis mano, kad nuo idėjų įgyvendinimo žmogų skiria tik 72 valandos.

Būtent per tokį laikotarpį nuo idėjos atsiradimo jis rekomenduoja padaryti pirmąjį žingsnį link ilgalaikio tikslo. Pasak Schaefer, jei jūs atidėjote idėjos įgyvendinimą daugiau nei 72 valandoms (arba 3 dienoms), greičiausiai, niekada to nepadarysite.

     Jei pradėsite veikti per pirmąsias 72 valandas 99% iš 100, kad jums pavyks ir tik 1% – ne. Viskas, ką jums reikia padaryti – tiesiog priimti sąmoningą sprendimą įgyvendinti šią idėją.

    Kaip tai veikia?

Iškart pereinant nuo minčių prie veiksmų, automatiškai užprogramuojate save sėkmei, siunčiant smegenims signalą, kad šis tikslas mums yra labai svarbus. Visai nebūtina per šias 3 dienas visiškai realizuoti tai, ką sugalvojote. Svarbu padaryti pirmąjį žingsnį, pavyzdžiui surinkti reikiamą informaciją, padaryti bendrą rinkos analizę, aptarti idėją su žmogumi, kurio nuomonė yra jums svarbi, ir t.t.

Jei kilo naujo projekto idėja, iškart pradėkite darbą. Jūs galite pradėti tiesiog užrašant ją ant popieriaus, konkretizuoti ir atsakyti į keletą klausimų:

· Koks yra mano tikslas (ko aš noriu pasiekti)?

· Per kokį periodą noriu tai padaryti?

· Kas gali man padėti?

· Ar yra kokios nors kliūtys, trukdančios tai pasiekti? Kokios jos?

· Iškilus sunkumams kokiais alternatyviais būdais galėčiau pasinaudoti?

Tokiu būdu jūs ne tik konkretizuosite tai, ką sugalvojote, bet taip pat nustatysite veiksmų planą, kuris apibrėžia pilną vaizdą.

Pagrindinės kliūtys

    Skubotos išvados ir priešlaikinis nuosprendis, kad nepavyks.

    Kitaip tariant, negatyvas. Ar tikrai sugebėsiu tai padaryti? Ar mano idėja gera ir verta dėmesio? Aš nieko panašus nesu daręs . . Turiu per mažai laiko arba neturiu pinigų … Tokio pobūdžio negatyvios mintys – natūralus reiškinys, kai mes susiduriame su kažkuo nauju, neįprastu ir dviprasmišku. Tačiau būtent tai dažnai sunaikina mūsų galimybes ir gebėjimus pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę. Baimė verčia sustoti ir palikti viską taip, kaip yra. Vietoj to, kad pasiduotumėte neigiamoms mintims, suformuokite sau 3 priežastis, kodėl nauja idėja turi suveikti. Jūs vis dar nieko net nesiėmėte, todėl nereikia bijoti hipotetinių sunkumų. Jums pradėjus darbą su „žalia” idėja, teigiamas požiūris padės patobulinti ir rasti geresnį variantą.

    O jeigu nepavyks?

Kita kliūtis daugeliui iš mūsų – baimė suklysti ir padaryti klaidingą sprendimą. Tokiu atveju bus naudinga laikytis nuomonės, kad nėra neteisingų sprendimų. Ir prisiminkite kokį nors pavyzdį iš sėkmingų žmonių gyvenimo. Pvz:

Aš neklydau. Aš ką tik atradau 10.000 būdų, kurie neveikia.

„Tomas Edisonas“

     Net jei vėliau paaiškėja, kad jūs padarėte klaidą ar idėja buvo ne tokia nuostabi kaip atrodė iš pradžių, tiesiog padarykite išvadas ir patobulinkite ją tiek, kiek reikia. Tiesą sakant, toks ciklas greičiausiai bus pakartotas daugiau nei vieną kartą, tačiau tik dėka Jūsų pastangų ir tikėjimo savimi, gausite rezultatą, apie kurį svajojote.

Yra didelis skirtumas tarp nesėkmės ir laikino pralaimėjimo.

„Napoleon Hill“

Man ši Bodo Schaefer idėja patiko ir aš tikiu, kad jo metodas yra vertingas. Taigi, jei turite idėją, įdėkite visas savo pastangas, o baimes ir neigiamas mintis vykite šalin, pasiimkite rašiklį ir užrašų knygute ir pradėkite dirbti. Svarbiausia – išnaudokite pirmąsias 72 valandas.

Kiti straipsniai

10 liepos, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Gyvenimo būdas arba kaip atrasti savo pašaukimą
25 birželio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Švietimas ir savirealizacija. Arba kodėl nustojame pažinti save?
15 gegužės, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Laimė ir saviraiška, kaip tai susiję?
4 gegužės, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
5 dažniausios priežastis, kodėl bijome pokyčių
17 balandžio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Informacinės erdvės švara
UAB STARFISH ACADEMY

info@starfishacademy.lt

+370 686 86833

Sekite mus:

SUSISIEKTI
Kontaktu forma footer