Straipsniai

Pasiekite sėkmę sukurdami vertę kitiems.

22 rugsėjo, 2015 | Autorius: Aurimas Sendzikaitis

 

Pažiūrėjus į žmones, kurie yra geriausi savo srityje, galime pastebėti, jog jie turi vieną bendrą bruožą. Nesvarbu, kokia jų sritis, jie visi nuolat daro vieną dalyką. Ar numanote, koks jis?

Jie visi kokiu nors būdu kuria pridėtinę vertę kitiems žmonėms. Ir tai darydami jie patys pasiekia sėkmę.  Tai nėra atsitiktinumas, tai – dėsnis. Vertės kūrimas kitiems yra labai veiksminga strategija sėkmei pasiekti. Tam yra kelios priežastys ir jas išsiaiškinkime.

Padidinkite savo vertę.

Kai kuri vertę kitiems, tampi jiems naudingesnis. Pagalvokite apie tai atsižvelgdami į savo gyvenimą. Kiekvienas žmogus, kuris jums svarbus, suteikia jums kažkokią tai vertę. Kuo artimesnis ryšys su juo, tuo didesnis jo įnašas i jūsų gyvenimą.

Kaip mes galime tai pritaikyti savo gyvenime?

Pradėkite nuo savo artimiausių santykių. Ieškokite būdų, kaip pagerinti artimųjų gyvenimą. Ką galėtumėte padaryti, kad jūsų žmona, vyras, vaikai ar draugai jaustųsi geriau? Kaip galite sukelti šypseną ant jų veidų ar suteikti šiltus jausmus?

Kai pradedate kurti didesnę vertę jiems, stebėkite, kaip patys jaučiatės ir kokius jausmus tai sukelia. Jūs greit pastebėsite padidėjusį laimės ir džiaugsmo jausmą. Kurdami vertę rūpimiems žmonėms, taip pat padidinsite savo vertę ir pagerinsite santykius su tais žmonėmis. Tai geriausias būdas pasiekti taip vadinamai sėkmei santykiuose.

Kaip gi sekmė versle?

Jeigu esate samdomas darbuotojas, raskite būdų, kaip galite suteikti daugiau vertės savo darbdaviui. Tai padidins tiek jūsų reputaciją darbovietėje, tiek pakeis darbdavio požiūrį į jus. Jeigu jūs verslininkas, siekite padidinti savo kolegų bei klientų vertę.

Pirma svarbiausi dalykai.

Svarbiausia, susitelkite ties vertės kūrimu kitiems ir nesijaudinkite dėl atlygio sau. Negalvokite apie tai kaip apie mainus. Tai panašiai kaip sumokėti depozitą į bendruomenės augimo sąskaitą. Niekad tiksliai nežinosi, kada gausi premiją už vertę kitiems.

Bet vienas dalykas aiškus, jei sumokėsite pakankamai į šią sąskaitą, galiausiai gausite ne tik atlygį, bet ir premijas. Ir tai nuostabus dalykas. Taigi naudokitės kiekviena proga praskaidrinti kieno nors gyvenimą. Taip jūs pasieksite sėkmę, sukurdami vertę kitiems. Tai viena iš situacijų, kurioje visi laimi.

 

Originalus straipsnis:

http://advancedlifeskills.com/blog/create-success-by-creating-value/

Kiti straipsniai

17 balandžio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Informacinės erdvės švara
16 kovo, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nare Alina Kraujutiene
15 sausio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Svajok taip, tarsi visos svajonės išsipildytų
27 liepos, 2017 | Autorius: Andrius Pekarskas
Kodėl yra svarbu planuoti laiką?
20 liepos, 2017 | Autorius: Andrius Pekarskas
Kas yra RINKA?
UAB STARFISH ACADEMY

info@starfishacademy.lt

+370 686 86833

Sekite mus:

SUSISIEKTI
Kontaktu forma footer