Straipsniai

Penki požymiai, kodėl neturėtum būti verslininku.

17 lapkričio, 2015 | Autorius: Aurimas Sendzikaitis

entrepreneur_logo2

Ar gali pritarti kuriam nors iš šių punktų? Nepradėk verslo.

Atrodo, jog šiais laikais visi nori būti verslininkais. Pavyzdžiui, remiantis Fox verslo naujienų (JAV) ataskaita, puse amerikiečių nori turėti savo verslą.

Jeigu tiek daug žmonių to nori, kodėl tik keli turi verslą?

Atsakymas paprastas. Tai sunku. Bet kas gali būti verslininku, tačiau dauguma žmonių nenori įdėti tiek daug darbo, laiko bei pastangų, kurių reikalauja sėkmingo verslo kūrimas.

Ir tai gerai. Ne visi turi būti verslininkais. Bet jeigu galvojate, jeigu verslas skirtas jums, apsvarstykite sekančius penkis teiginius. Jei bet kuriam pasakysite taip, gal geriau persigalvokite.

Bet kokiu atveju, jeigu perskaičius šiuos požymius suprasite, kad jų neatitinkate, tai gal pats laikas žengti pirmąjį žingsnį verslo kūrimo link.

  1. Neturite “storos odos”. Panašu, jog kai pasisakote kitiems, kad kursite verslą, visi aplinkiniai staiga tampa verslo ekspertais. Ne visi mėgs jūsų idėją ar produktą ir jie nebijos to pasakyti. Tai nereiškia, jog neturėtumėte klausyti kritikos, bet turite sugebėti priimti smūgius ir neimti visko asmeniškai.
  2. Nemėgstate būti “sujungtas”. Verslininkui nėra tokio dalyko, kaip “atsijungti” nuo pasaulio, bent jau verslo pradžioje. Jūs gyvensite savo verslu, visiems jį pristatysite. Nuolat galvosite, kaip tą verslą pagerinti, sumažinti sąnaudas, parduoti daugiau ar surasti naujų klientų.
  3. Turite būti skatinamas dirbti. Jeigu esate darbuotojas, turbūt esate pripratęs nuolat gauti jūsų darbo įvertinimus, grįžtamąjį ryšį apie rezultatus. Būdamas savo verslo savininku, neišgirsite nieko panašaus, jūsų pagyrimai bus pelno pavidalu.
  4. Jums reikia kažko, kad motyvoutų. Panašiai kaip ir įvertinimų ar pagyrimų. Jeigu jums reikia kažkokios pašalinio motyvacijos šaltinio, bus sunku išlaikyti savo verslą. Kai verslininkas atsibunda ryte, niekas jam neduos dienos darbų sąrašo, viskas priklauso nuo tavęs.
  5. Patogiai jaučiatės  tik vienoje profesijoje. Yra žmonių, kurie jaučiasi patogiai būdami tik buhalteriu, rašytoju ar renginių organizatoriumi. Verslininkas, ypač jei dirba vienas, turi patogiai jaustis dirbdamas įvairius darbus, nes niekas to už jį nepadarys

Štai geros žinios: net jeigu ir turite kurį nors iš šių požymių, galite imtis permainų. Bet kas gali pakeisti savo mąstymą. Jums tiesiog reikia pasiryžimo ir šiek tiek pagalbos einant šiuo keliu.

Tačiau jeigu norite būti verslininku, privalote pasikeisti. Ir nebus geresnio laiko pradėti, nei dabar.

 

Registracija į įvadinius seminarus

Klaipėdoje

http://starfish.academy/lt/cfws-klaipeda/

Vilniuje

 http://starfish.academy/lt/cfws-vilnius/

Išversta iš: http://www.richdad.com/Resources/Rich-Dad-Financial-Education-Blog/November-2015/Five-Signs-You-Shouldn-t-be-an-Entrepreneur.aspx#.VkSflzqTwGE.facebook

Kiti straipsniai

17 balandžio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Informacinės erdvės švara
16 kovo, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nare Alina Kraujutiene
15 sausio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Svajok taip, tarsi visos svajonės išsipildytų
27 liepos, 2017 | Autorius: Andrius Pekarskas
Kodėl yra svarbu planuoti laiką?
20 liepos, 2017 | Autorius: Andrius Pekarskas
Kas yra RINKA?
UAB STARFISH ACADEMY

info@starfishacademy.lt

+370 686 86833

Sekite mus:

SUSISIEKTI
Kontaktu forma footer