Straipsniai

Veiksmų galia

9 vasario, 2016 | Autorius: Aurimas Sendzikaitis

 

Nesėkmė – tai svertas sėkmei pasiekti.

Praėjusią savaitę dalyvavau radijo laidoje, kurioje aptarėme daugelį dalykų: nuo pagrindinės priežasties, kodėl verslininkams nepasiseka, iki to, kaip jauni lyderiai gali pasiruošti sėkmei.

Pokalbio eigoje gimė viena tema, kurią norėčiau su Jumis pasidalinti: praktika. Prieš daugelį metų, kai nusprendžiau būti mokytoju ir pranešėju, aš pradėjau praktikuotis. Stengiausi pasinaudoti kuo daugiau galimybių kalbėti priešais kitus. Tai darant aš patyriau daug nesėkmių, bet tos klaidos pavertė mane sėkmingu.

Ko mane išmokė „šalti skambučiai”.

Ankstesnėje mano karjeroje, kai aš įsidarbinau „Xerox” korporacijoje, kad išmokčiau pardavinėti, supratau, kad kompanija nebuvo suinteresuota mano mokymusi ir jai rūpėjo tik mano rezultatai. Jie norėjo, kad aš tik pardavinėčiau, o ne mokyčiausi. Iš tiesų, jei aš nebūčiau pardavęs pakankamai, jie mane būtų atleidę. Darbo aplinka ‘Xerox” korporacijoje buvo mūsų švietimo sistemos pasekmė, kur sėkmingi yra tie, kurie įsimena informaciją ir išvengia kiek galima daugiau klaidų.

Žinojau, kad man reikia daugiau praktikos tam, kad tapčiau geresniu pardavėju. Panašiai, kaip mokykloje praleisdavau 5 dienas per savaitę futbolo treniruotėse, kad galėčiau sužibėti per varžybas. Taigi aš pradėjau savanorišką veiklą labdaroje, vakarais skambinėdamas žmonėms dėl paramos. Tai buvo sunku, bet laimei tai labdarai taip reikėjo savanorių, kad jiems nerūpėjo mano rezultatai. Jie tiesiog buvo patenkinti, kad aš sėdėjau ir skambinėjau.

Nesėkmės paradoksas.

Paradoksalu, tačiau kuo daugiau aš nesėkmingai skambinau labdaros organizacijoje, tuo geresniu pardavėju tapau „Xerox”. Tai parodo svarbų principą: klaidos yra svarbesnės už atsakymus. Nes atsakymai visada atsiranda iš klaidų. Žinoma, tu gali prisiminti atsakymus, tačiau tai greitai pasimiršta. Kai tu atrandi atsakymą dėka savo atkaklumo patyrus nesėkmę, tas atsakymas pasilieka amžiams.

Galiausiai sėkmingi žmonės yra tie, kurie daro, daro, daro; klysta, klysta, klysta; ir galiausiai pasiekia sėkmę. Aš prisimenu Michael Jordan citatą: „Per savo karjerą pramečiau daugiau nei 9000 metimų, pralaimėjau beveik 300 rungtynių, 26 kartus man patikėjo lemiamą metimą ir aš nepataikiau. Savo gyvenime klydau vėl ir vėl, ir vėl. Ir tai yra priežastis, kodėl man pasisekė.“

Klausimai, verti milijono.

Taigi klausimai, kuriuos turiu Jums užduoti: „Kur jūs norite eiti” ir „Kokią Jūs patirtį kaupiate?”Jeigu šie du dalykai nėra susiję, laikas permainoms.

Išversta iš: http://www.richdad.com/Resources/Rich-Dad-Financial-Education-Blog/November-2015/the-power-of-practice.aspx

Autorius: Robert Kiyosaki.

 

Kiti straipsniai

17 balandžio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Informacinės erdvės švara
16 kovo, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nare Alina Kraujutiene
15 sausio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Svajok taip, tarsi visos svajonės išsipildytų
27 liepos, 2017 | Autorius: Andrius Pekarskas
Kodėl yra svarbu planuoti laiką?
20 liepos, 2017 | Autorius: Andrius Pekarskas
Kas yra RINKA?
UAB STARFISH ACADEMY

info@starfishacademy.lt

+370 686 86833

Sekite mus:

SUSISIEKTI
Kontaktu forma footer