Straipsniai

Vietoj to, kad skūstumeis, prisimink šiuos 10 dalykų.

5 liepos, 2016 | Autorius: Aurimas Sendzikaitis

NoComplaining

Autorius: John C. Maxwell.

Kas skiria tuos žmones, kurie tik svajoja apie sėkmę nuo tų, kurie ją pasiekia?

Požiūris. Laimėtojai laikosi nuostatos, kad jiems privalo pavykti, jie atsidavę sėkmei nepaisant to, kokios kliūtys jų laukia. Ir jie pasiryžę dėti visas pastangas ir sumokėti atitinkamą kainą  tam, kad pasiektų savo tikslą.

Štai 10 patarimų, kurie gali Jums padėti išsiugdyti tokį požiūrį:

1.Atsisakyk beviltiškumo.

Savimi tikintys žmonės intensyviai ieško problemų sprendimo būdų, o kartais jas sprendžia neįprastai ir kitaip nei visi. Vietoj to, kad skųstųsi ir paskęstų beviltiškume, lyderiai uoliai ieško būdų, kaip apeiti iškilusias kliūtis.

2. Griebk jautį už ragų.

Daug pasiekę žmonės yra bebaimiai. Jie išsiaiškina nesėkmės priežastį ir tiesiog eina tiesiai prie problemos, įdeda daug pastangų ir tikslingai dirba, kad jas išspręstų. Taip pat pradeda veikti nelaukdami tinkamo momento ar geresnių aplinkybių.

3. Pamiršk verkšlenimus.

Pamiršdami skundus ir verkšlenimus jie saugo savo mintis bei protą nuo šios nereikšmingos ir laiką eikvojančios veiklos.

4. Pažvelk į situaciją iš kito pozicijos.

Nugalėtojai jaučia empatiją kitiems. Jie stengiasi kiekvienoje padėtyje pažvelgti į situaciją iš kito perspektyvos ir tai padeda jiems priimti geresnius sprendimus.

5. Rūpinkis savo aistra.

Šie žmonės yra atsparūs “perdegimui”. Jie myli tai, ką daro, nes žino, kaip nuolatos kurstyti tą aistrą, vedančią į priekį. Tikslą pasiekia ne tas, kuris yra protingiausias ir ne tas, kuris turi pozicijos ar sugebėjimų pranašumą, o tas, kuris dirba vedamas aistros.

6. Atiduok visas pastangas.

Turime viršyti lūkesčius. Kol kiti pasitenkina vidutinybe, sėkmingieji nėra patenkinti tol, kol nepasiekia to, kas atrodė neįmanoma. Jie nusistato sau aukštesnius tikslus nei aplinkiniai ir nenurimsta, kol jų nepasiekia.

7. Nustok bijoti ir pradėk veikti.

Sėkmingi žmonės imasi veiksmų. Kol kiti yra sukaustyti nerimo ir baimės, jie turi stiprybės eiti toliau. Idealaus momento, kai visi jaučiasi saugūs bei užtikrinti, gali ir nebūti. Tai kam jo laukti?

8. Nebijok pokyčių.

Jų neišgirsime besiskundžiančių dėl pasikeitusios situacijos. Prisitaikydami prie pokyčių jie priima tai optimistiškai, kaip naują galimybę pasiekti dar daugiau.

9. Eik iki galo.

Savimi pasitikintys ne tik inicijuoja veiksmą, tačiau ir užbaigia tai, ką pradėjo. Jie yra iniciatyvūs ir geba užbaigti reikalus.

10. Būdamas ryžtingu tikėkis sulaukti naudos.

Jei pasiryšite įsipareigoti ir atsiduoti veiklai pasitikėdami savimi ir turėdami nugalėtojo mentalitetą, laukite gerų rezultatų. Ryžtingi lyderiai gaus tai, ko nori, o iš jų sklindančią energiją ir laimę pajus aplinkiniai.

Originalus straipsnis.

Kiti straipsniai

17 balandžio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Informacinės erdvės švara
16 kovo, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nare Alina Kraujutiene
15 sausio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Svajok taip, tarsi visos svajonės išsipildytų
27 liepos, 2017 | Autorius: Andrius Pekarskas
Kodėl yra svarbu planuoti laiką?
20 liepos, 2017 | Autorius: Andrius Pekarskas
Kas yra RINKA?
UAB STARFISH ACADEMY

info@starfishacademy.lt

+370 686 86833

Sekite mus:

SUSISIEKTI
Kontaktu forma footer