Straipsniai

10 stebinančių dalykų, kuriuos finansiškai sėkmingi žmonės daro kitaip

13 rugpjūčio, 2015 | Autorius: Aurimas Sendzikaitis

Finansiškai sėkmingi žmonės dažnai visuomenėje būna prastos reputacijos, ypač tarp vargšų. Mes matome apie Donaldą Trampą per televiziją arba žiūrime filmus kaip „Volstryto vilkas“ ir galvojame, kad būti finansiškai sėkmingu reiškia gyventi godų gyvenimą pertekliuje, neturtingųjų sąskaita. Tai gali būti tiesa retais atvejais, bet daugumai finansiškai sėkmingų žmonių, jų sėkmė yra tik dalis istorijos.

Tai, ko mes nematome yra aistra, sunkus darbas, klaidos, taupymas ir kaltinimai kuriant turtingo žmogaus gyvenimo stilių. Žiniasklaida jų nesekiojo su kameromis, kai jie gyvendavo automobiliuose, dirbdavo pigiose užkandinėse ar atsigavo po sekinančių priklausomybių, kol jie dar nebuvo pasiekę finansinės sekmės.

Gera naujiena ta, kad vaikai negimsta su milijonais dolerių banko sąskaitose ir kiekvienas turi galimybę tapti finansiškai sėkmingais. Kaip Wallace D. Wattle sako: „Talentingi žmonės tampa turtingais, pusgalviai tampa turtingais; labai intelektualūs žmonės tampa turtingais ir labai kvaili žmonės tampa turtingais; fiziškai stiprūs žmonės tampa turtingais ir silpni bei sergantys žmonės tampa turtingais.“

Štai 10 stebinančių dalykų, kuriuos finansiškai sėkmingi žmonės daro kitaip:

  1. Jie apsupa save pozityviais žmonėmis ir nešvaisto laiko negatyvumui.

Įdomus faktas, jog 67% turtingų žmonių žiūri televiziją vieną valandą per dieną, ar dar mažiau ir tik 6% žiūri realybės šou.

  1. Jie pirmiausia aukojasi.

Finansiškai sėkmingi susitaikys su atlyginimo sumažinimu, vairuos pigią seną mašiną ir persikels į mažesnį būstą, kai jie pradeda kelionę link finansinės sekmės. Jie tada pinigus taupo, investuoja ar reinvestuoja kur nors, kad ateityje tai atneštų jiems daugiau pinigų. Kartais turtingi žmonės pasirenka visą gyvenimą gyventi kukliai. Warren Buffet vairuoja savo automobilį, kol jis tampa toks susidevėjęs, kad jo darbuotojai ragina nusipirkti naują.

  1. Jie nešvaisto laiko besiskųsdami.

Jei nutinka kas nors blogo, jie pakeičia kryptį, pasimoko iš to ar stengiasi surasti privalumą.

  1. Jie skolų atidavimui ir pinigų taupymui teikia prioritetą.

Turtingi žino, kad „Kai esi supančiotas skolos, neturi kito pasirinkimo kaip pasilikti varganame darbe, vietoje ar name prieš savo valią.

  1. Jie nekaltina valdžios ar ekonomikos dėl savo situacijos.

Vietoje to, jie prisiima visą atsakomybę už save ir savo veiksmus ir tiki, jog jie patys kuria savo likimą. Kaip Jim Rohn sakė, jis užtruko 6 metus, kol uždirbo pirmąjį savo milijoną ir tai, kad Prezidentas Respublikonas buvo pakeistas Demokratu, nesukėlė jam jokių sunkumų.

  1. Jie susitelkia į ilgos trukmės finansinius tikslus.

Vietoje to, kad uždirbtų pinigus ir juos tiesiog išleistų, jie sukuria finansinius planus, kurie padeda pasiekti ilgos trukmės planus ir jie laikosi tų planų.

  1. Jie neteigia, kad jau viską žino.

86% turtingų žmonių mėgsta skaityti ir tiki ilgalaikiu tobulėjimu. 88% jų skaito mokomąją ar su darbu susijusią medžiagą bent jau 30 minučių kiekvieną dieną. 63% klausosi audio knygų kol keliauja į ir iš darbo.

  1. Jie siūlo paslaugas ar kuria pridėtinę vertę.

Finansiškai sėkmingi žmonės nėra tik vartotojai to, ką kiti žmonės jau yra sukūrę.

  1. Jie daro daugiau nei tik pasirodo ofise, jie atlieka savo darbą ir keliauja namo. 

Jie siekia atlikti daugiau, nei tik paskirtas užduotis, net jei dirba už atlyginimą 9-17 val. darbe. 44% finansiškai sėkmingų žmonių atsikelia trys valandos iki prasidedant darbui.

  1. Juos labiau jaudina kūrimo procesas, nei pinigai, kuriuos uždirba.

Nėra taip, kad jiems nerūpi uždirbti pinigų, bet pinigai nėra prioritetas. Turtingi gauna malonumą, kai padaro savo klientus laimingais. Jiems nebūtinai reikalingos visos naujausios prabangos prekės.

Paskutinė mintis: nors ir nė vienas negalime kontroliuoti valdžios, ekonomikos, savo negatyvių draugų ar giminaičių, mes gali kontroliuoti savo mintis. Jeigu mes galime priimti turtingo žmogaus mąstymą, ankščiau ar vėliau tapsime finansiškai sėkmingi realybėje, o iki tol jausimės finansiškai sėkmingi, nors ir sunkiai dirbame dėl pinigų. Taigi mes neturime ko prarasti pakeisdami savo mąstymą.

Paimta iš: http://www.lifehack.org/articles/money/10-surprising-things-financially-successful-people-differently.html

[infobox icon=”fi-info” v2rv=”undefined”]

Norite sužinoti daugiau, kaip mąsto finansiškai sėkmingi žmonės, patys pakeisti savo mąstyma į tokį, ugdyti šias savybes ir būti geresnėje finansinėje padėtyje? Kviečiame Jus į seminarus “7 SVARBIAUSI ŽINGSNIAI JŪSŲ SVAJONIŲ PAJAMŲ LINK”, kurie vyks 2016 Rugpjūčio 24 d. Klaipėjode ir 30 d. Vilniuje.

[/infobox]

[button text=”REGISTRUOKITĖS Į KLAIPĖDĄ   ” size=”small” link=”http://starfish.academy/lt/cfws-klaipeda/”]

[button text=”REGISTRUOKITĖS Į VILNIŲ  ” size=”small” link=”http://starfish.academy/lt/cfws-vilnius/”]

Kiti straipsniai

23 birželio, 2020 | Autorius: Andrius Pekarskas
6 stiklainių sistema – būdas padedantis lengvai valdyti savo finansus
17 balandžio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Informacinės erdvės švara
16 kovo, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nare Alina Kraujutiene
15 vasario, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nariu Eugenijumi Bareiša
4 vasario, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Asmeninis biudžetas: kam reikia skaičiuoti ir planuoti išlaidas
UAB STARFISH ACADEMY

info@starfishacademy.lt

+370 686 86833

Sekite mus:

SUSISIEKTI
Kontaktu forma footer