Straipsniai

7 dalykai, kuriems šiandien turėtumėte leisti pinigus

8 rugsėjo, 2015 | Autorius: Aurimas Sendzikaitis

Svarbu taupyti ten, kur galima sutaupyti, tačiau taip pat svarbu ir išleisti pinigus tam, kam reikia juos išleisti.

Kai ateina sunkūs laikai, dauguma galvoja, kad turėtų išlaidauti mažiau ir kiek įmanoma daugiau sutaupyti. Tai geras patarimas daugeliu atveju, tačiau yra ir išimčių. Ir štai septynios išimtys, kam reikėtų leisti pinigus:

  1. Namo remontas

Nuosmukis yra geras laikas atnaujinti savo namus. Medžiagos tuo metu būna nukainuotos, nes jų poreikis mažas. Darbo jėga taip pat pigesnė. Ir jei šie atnaujinimai padidina nekilnojamo turto vertę, juos atlikti nuosmukio metu yra geras sprendimas.

  1. Jūsų sveikata

Sveikata visada yra svarbi, bet ji ypač reikalinga sunkiais ekonominiais laikais. Mes tiesiog negalime laisti sau dėl sveikatos imti biuletenį ilgam laikui, tada išauga galimybė netekti darbo. Prevencinės sveikatos priemonės, net jei ir kainuoja papildomai, yra naudingos, tuo labiau, jei susirgote reikia greitai reaguoti, kol liga neišsivystė dar labiau.

  1. Kokybiškas maistas

Maistas dažniausiai yra tas dalykas, kuriam stengiamasi sutaupyti labiausiai. Problema tame, kad žmonės dažnai renkasi pigesnį ir prastesnės kokybės maistą, kuris nėra toks sveikas. Mityba lemia mūsų energijos lygį ir imuniteto atsparumą ligoms. Pasinaudojant nuolaidomis galima rasti kokybiško maisto ir tuo pačiu sutaupyti.

  1. Pensija

Jei nuosmukio metu turite atliekamų pinigų, tai geras laikas pirkti akcijas ar kitas investicijas. Tuo metu jų kaina nukritusi ir jei pensija dar toli, tai vienas iš būdų sukaupti jai pinigų.

  1. Produktai, kurie sutaupo pinigų

Labiau nei bet kada, recesijos metu svarbu įsigyti prietaisus, kurie ilgu laikotarpiu gali sutaupyti pinigų. Jų kaina ir įrengimas tuo metu pigesnis, taigi jie greičiau atsipirks.

  1. Išlaidos poilsiui

Pablogėjusi ekonominė situacija sukelia stresą. Jis ne tik daro žalą sveikatai, taip pat gali ir pabloginti santykius, elgesį darbe ir finansinių sprendimų priėmimą. Svarbu žinoti, kas mažina stresą ir sugalvoti, kaip dažniau užsiimti ta veikla. Pavyzdžiui narystė sporto klube gali atrodyti per didelė prabanga, kai nėra daug pinigų, tačiau sportas padeda sumažinti stresą. Galbūt kitiems sumažinti stresą padeda piešimas. Nesvarbu kokia veikla, svarbu, kad ji būtų naudinga.

  1. Taisymas ir priežiūra

Įvairių gendančių daiktų (pvz. automobilio ar skalbimo mašinos) išankstinis taisymas bei priežiūra, taip galima išvengti kapitalinio remonto ar naujų dalių pirkimo.

 

Paimta iš:

http://www.thestreet.com/story/10469819/1/7-things-you-should-spend-money-on-today.html

Kiti straipsniai

23 birželio, 2020 | Autorius: Andrius Pekarskas
6 stiklainių sistema – būdas padedantis lengvai valdyti savo finansus
17 balandžio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Informacinės erdvės švara
16 kovo, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nare Alina Kraujutiene
15 vasario, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nariu Eugenijumi Bareiša
4 vasario, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Asmeninis biudžetas: kam reikia skaičiuoti ir planuoti išlaidas
UAB STARFISH ACADEMY

info@starfishacademy.lt

+370 686 86833

Sekite mus:

SUSISIEKTI
Kontaktu forma footer