Straipsniai

8 būdai tapti turtingam

19 kovo, 2015 | Autorius: Jurijus Clavas

Ir tik vienas to vertas

Beveik kiekvienas norėtų būti turtingas. Tačiau ar Jūs žinojote, kad yra kai kas svarbiau, nei būti turtingais? Tai, kaip Jūs jais tampate.

Pateikiame Roberto Kijosakio straipsnio vertimą, kuri jis pasakoja apie skirtingus kelius link turto ir kiekvieno iš jų kainą.

Taigi, Jūs galite tapti turtingais…

1. Ištekėdami arba vesdami kažką dėl jo ar jos pinigų

Turtingas tėtis susirauktų ir pasakytų, „Tiek vyrai tiek moterys veda dėl pinigų, tačiau ar galite įsivaizduoti gyvenimą su kažkuo ko nemylite? Tai tikrai labai aukšta kaina.”

2. Būdami apgavimais, sukčiais ar nusikaltėliais

Turtingasis tėtis sakytų, „Taip paprasta tapti turtingu teisėtai. Kodėl žmonės nori pažeisti įstatymus ir rizikuoja patekti į kalėjimą? Rizikuoti patekti į kalėjimą yra per didelė kaina man. Aš noriu būti turtingas dėl mano laisvės, tai kodėl sėsti į kalėjimą? Aš prarasčiau savo pagarbą ir negalėčiau pažvelgti į akis šeimai ir draugams. Sąžiningumas visada geriausia politika.”

3. Paveldėdami

Turtingas tėtis dažnai sakydavo apie savo sūnų, „Maikas dažnai jaučiasi tarytum jis neužsitarnavo savo išlaikymo. Jis svarsto ar jis galėtų tapti turtingu pats savo jėgomis. Todėl aš jam daviau labai mažai. Aš vedžiau jį, kaip vedžiau ir tave, tačiau nuo jo priklauso, kaip jis kurs savo turtą. Jam svarbu pajusti, kad jis užsitarnavo tai. Ne kiekvienam pasiseka paveldėti didelius pinigus.”

4. Laimėdami loteriją

“Normalu nusipirkti loterijos bilietą, tačiau statyti savo finansinį gyvenimą ant loterijos laimėjimo yra kvailių planas tapti turtingais,” sakydavo turtingas tėtis.

Gyventi gyvenimą su tikimybė viena iš milijono yra labai aukšta kaina. Deja, būtent taip nemažai Lietuvių tikisi praturtėti. Ir net jeigu Jūs laimėsite, Jūs neturite plano, kaip spręsti per didelio pinigų kiekio problemas. Daugelis loterijų laimėtojų iššvaisto jų naujuosius turtus ir grįžta ten, iš kur atėję.

5. Būdami žymiais

Turtingas tėtis sakytų, „Aš ne protingas, ne talentingas, ne gerai atrodantis, ar linksmuolis. Taigi tapti turtingu būnant išskirtiniu man nerealu.”

Holivudas yra pilnas aktorių, kurių kišenėse švilpauja vėjas Klubai pilni roko grupių, svajojančių įrašyti platininį albumą. Golfo kursai pilni golfo mėgėjų, svajojančių tapti profesionalais, kaip Tigeri’s Woods’as. Tačiau, jeigu pažvelgtumėte į Tiger’io gyvenimą, Jūs pastebėtumėte jo aukštą kainą, kurią jis sumokėjo, kad būti ten, kur yra šiandien. Jis pradėjo žaisti golfą, kai jam trys metai ir nepavirto profesionalu kol nesulaukė dvidešimt vienerių. Jo kaina buvo septyniolika praktikos metų.

6. Būdami gobšūs

Pasaulis pilnas godžių žmonių, kurių mėgstamas posakis galėtų būti, „Aš gavau savo ir aš tai išlaikysiu.” Kai žmonės yra godūs su savo pinigais ir aktyvais, tai dažniausiai reiškia, kad jie taip pat gobšūs ir su kitais dalykais. Kai jų paprašo padėti ar pamokyti žmones, jie dažnai neturi laiko.

Godumo kaina yra tai, kad Jūs turite dirbti vis sunkiau tam, kad išlaikyti tai ką turite. Niutono trečiasis dėsnis sako,” Kiekvienam veiksmui yra lygus atoveiksmis.” Jeigu Jūs godūs, žmonės atsilygins Jums su tuo pačiu.

Kai Aš sutinku žmones, kuriems sunku su pinigais, aš prašau jų pradėti reguliariai duoti pinigus jų bažnyčioms ar mėgstamai labdarai.

7. Būdami pigiais

Šis būdas labiausiai suerzindavo turtingą tėtį. Jis sakydavo. „Tapimo turtingais būnant pigiais problema yra tai, kad jūs vis tiek liekate pigūs. Pasaulis nekenčia turtingų žmonių, kurie yra pigūs. Štai kodėl žmonės nemėgsta tokių personažų, kaip Scrooge Čarlio Dikenso žymioje istorijoje Kalėdų Kerol. Žmonės, kaip Scrooge duoda turtingiesiems blogą vardą.”

Būvimas pigiais neleidžia Jums sužinoti, kaip uždirbti pinigų sau ir tapti turtingesniais. Visą ką, tai daro – leidžia Jums praleisti daug puikių dalykų gyvenime. Viską, ką Jūs žinote tai, kaip būti pigiais, ir tai didelė mokama kaina.

Turtingas tėtis sakydavo, „Aš manau pinigai skirti tam, kad jais mėgautis. Taigi, aš sunkiai dirbu, ir mėgaujuosi savo darbo vaisiais.”

8. Būdami finansiškai sumaniais

Aš išmokau būti finansiškai sumaniu, aš pradėjau kinkyti tą pačią investavimo galią, kurią mačiau, būdamas dvylikos paplūdimyje žiūrėdamas į turtingo tėčio įsigytą naują vandenyno pakrantės dalį. Daugelis žmonių tapo turtingais, būdami labai sumaniais V (verslo) ir I (investavimo) kvadrantuose. Daugelis šių asmenų veikia už scenos ir valdo, kontroliuoja ir manipuliuoja pasaulio verslo ir investavimo sistemomis.

Kaip mokėt turtingas tėtis,” Yra žmonių, kurie perka bilietą žaidimui, o yra žmonių, kurie parduoda bilietus. Tu nori būti tas, kuris parduoda.”

Norite ugdyti savo finansinio intelekto žinias?

[infobox icon=”fi-alert” v2rv=”undefined”]

  • Norite ugdyti savo finansinį raštingumą ir susikurti savo planą?
  • Norite aiškiau suprasti ko norite gyvenime?
  • Reikia pagalbos susidarant planą ir juos sekant?

Apsilankykite mūsų mokymuose arba registruokitės asmeninėms koučingo sesijos.

[/infobox]

Kiti straipsniai

23 birželio, 2020 | Autorius: Andrius Pekarskas
6 stiklainių sistema – būdas padedantis lengvai valdyti savo finansus
17 balandžio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Informacinės erdvės švara
16 kovo, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nare Alina Kraujutiene
15 vasario, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nariu Eugenijumi Bareiša
4 vasario, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Asmeninis biudžetas: kam reikia skaičiuoti ir planuoti išlaidas
UAB STARFISH ACADEMY

info@starfishacademy.lt

+370 686 86833

Sekite mus:

SUSISIEKTI
Kontaktu forma footer