Straipsniai

Kodėl gera idėja nepadarys Jūsų turtingais.

18 vasario, 2016 | Autorius: Aurimas Sendzikaitis

 

Perėjimas nuo idėjų generavimo prie verslo kūrimo.

1879-ųjų metų gruodžio 31 dieną Tomas Edisonas padarė savo pirmąjį viešą elektros lemputės demonstravimą.

Dažnai naujos idėjos vaizduojamos kaip lemputės virš herojaus galvos. Tačiau realybė yra tokia, kad lemputė nebuvo Edisono idėja. Kaip rašoma Vikipedijoje, „Daugelis ankstesnių išradėjų anksčiau sugalvojo kaitinamąsias lempas. Įskaitant Alessandro Voltos spindinčią vielą 1800 metais bei Henry Woodward ir Mathew Evans išradimus. Kiti sukūrė nepraktiškas elektros lempas, pavyzdžiui Humphry Davy, Jamesas Bowman Lindsay, Moses G. Farmer, William E. Sawyer, Joseph Swan ir Heinrich Göbel”.

Daugelis iš šių pirmųjų lempučių nebuvo pritaikytos komerciniam naudojimui. Edisono nuopelnas buvo tas, kad jis tą lemputę pritaikė masiniam naudojimui ir surado būdą, kaip ją padaryti praktišką. Pristatymo metu jis pasakė: „Mes padarysime elektros energiją tokią pigią, kad tik turtingieji degins žvakes.” Tai buvo jo pašaukimas.

Ar jums reikia naujos idėjos?
Šiandien daugelis norinčių būti verslininkais papuola į spąstus, galvodami, jog jiems reikia naujos ir neregėtos idėjos. Ko nors, ko pasaulis dar nematė. Tai gali būti viena priežasčių, neleidžiančių jiems judėti į priekį.

Puikios idėjos neprivalo būti naujos ar unikalios. Jos tiesiog turi būti geresnės. Finansiškai sėkmingi žmonės nebūtinai yra tie, kurie generuoja kūrybingas idėjas. Daugelis iš jų dažnai tiesiog nukopijuoja kitų idėjas ir paverčia jas į milijonus ar net milijardus dolerių.

Tapimas turtingu kitų idėjų dėka.
Pavyzdžiui Bill Gates nebuvo operacinės sistemos išradėjas. Jis paprasčiausiai nusipirko tą sistemą iš kompiuterių programuotojų ir atidavė teisę į ją IBM kompanijai.

Amazon.com įkūrėjas tiesiog paėmė Sam Walton prekybos centro idėją ir idėjo ją į internetą. Jeff Bezos tapo turtingas daug greičiau nei Sam Walton.

Taigi, kokia tada yra paslaptis tų, kurie pasiima kitų idėjas ir iš jų pasidaro milijonus? Kuo jie skiriasi nuo idėjų autorių? Jie tiesiog supranta, kaip veikia verslo pasaulis.

Sistema, kuri gali padaryti Jus turtingu.

Dar būdamas jaunas turtingasis tėtis išmokė mane kaip paversti idėją į pinigus, taikant tinkamą sistemą. Ši sistema yra tai, ką aš vadinu B-I trikampiu.

B-I trikampis yra sistema, padedanti sukurti sėkmingą verslą ir produktai ar idėjos yra mažiausi šios sistemos komponentai. Kai sudedamosios trikampio dalys yra stiprios ir veikia harmoningai, beveik bet kokia idėja ar produktas gali būti sėkmingi.

Taigi, jei norite tapti sėkmingu verslininku ir karštligiškai bandėte išrasti naują produktą ar idėją, patarčiau jums sustoti ir vietoj to susitelkti ties B-I trikampiu ir išmokti kuo daugiau apie jo dalis. Tada Jums nereikės savo genialios idėjos, užteks tiesiog pamatyti galimybes, kurias suteikia kitų idėjos.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie B-I trikampį, spauskite čia.

Originalus straipsnis

Spauskite, jei Jums įdomūs tolimesni mokymai.

Kiti straipsniai

23 birželio, 2020 | Autorius: Andrius Pekarskas
6 stiklainių sistema – būdas padedantis lengvai valdyti savo finansus
17 balandžio, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Informacinės erdvės švara
16 kovo, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nare Alina Kraujutiene
15 vasario, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Interviu su vidinio rato nariu Eugenijumi Bareiša
4 vasario, 2018 | Autorius: Andrius Pekarskas
Asmeninis biudžetas: kam reikia skaičiuoti ir planuoti išlaidas
UAB STARFISH ACADEMY

info@starfishacademy.lt

+370 686 86833

Sekite mus:

SUSISIEKTI
Kontaktu forma footer